نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر

نمایندگی پکیج تاچی در مهرشهر نمایندگی مجاز و اصلی پکیج تاچی مهرشهر فاز 4و1و2

نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر

نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر مرکز اصلی تعمیرات پکیج تاچی بوده است . با داشتن کد تعمیرکاری این اطمینان را جهت تعمیرات پکیج تاچی در بلوار مهرشهر را به شما خواهد داد. که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین مقدار هزینه پکیج خود را تعمیر نمایید. اگر چنانچه پکیج شما نیاز به تعمیر دارد و جهت تعمیرات پکیج تاچی نیازمند تعمیرات پکیج در مهرشهر خدمات پس از فروش پکیج تاچی در بلوار مهرشهر می باشید. شما میتوانید با استفاده از ثبت درخواست و یا تماس گرفتن از قسمت تماس با ما جهت خدمت گرفتن خدمات نمایندگی تعمیر پکیج تاچی در بلوار مهرشهر تماس گرفته. تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی ماهر و تکنسین و تعمیرکار پکیج تاچی را برای شما ارسال نماییم.

نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر

تعمیرات پکیج تاچی در بلوار مهرشهر

 

کلیه تعمیرکاران موجود در نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر همگی دارای مدارک فنی حرفه ای و مدارک مرتبط از شرکت های تعمیراتی و حسن انجام کار میباشد. جای نگرانی برای مشتریان باقی نمی ماند .چرا که کلیه تعمیرکاران این مرکز با داشتن ضمانت های سنگین و گذر از فیلترهای استخدامی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده . که بتوانند به راحتی جهت تعمیرات پکیج تاچی خود این افراد را وارد منزل خود نمایند. بعد از توضیحات ارائه شده در رابطه با تعمیرکار پکیج تاچی در بلوار مهرشهر .باید به نوع تعمیرات وضعیت های آن نسبت به مراکز تعمیراتی سیار اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم داد. شما بتوانید انتخاب صحیح را در رابطه با تعمیر پکیج خود داشته باشید .

نمایندگی تاچی نمایندگی تاچی

خدمات پس از فروش پکیج تاچی

 

نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر با داشتن سابقه ده ساله توانسته بانکی از مشتریان شرکت تاچی را عضو نماید. و چنانچه یکی از مشتریان  شرکت نیاز به تعمیرات داشته باشند. در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت تعمیرات تکنسین مورد نظر را ارسال نمایند. این تجربه ۱۰ساله باعث گردیده است که ما از کلیه نقاط ضعف و قوت دستگاه های تاچی مطلع باشیم.

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی تاچی در کیانمهر

در تشخیص عیب نهایت تسلط را دارا باشیم . موجبات هزینه های گزاف را برای مشتریان به وجود نمی آوریم .اما متاسفانه مراکز تعمیراتی با انجام تعمیرات پکیج های تاچی که به ندرت افراد به آنها اعتماد می کنند .در سال شاید به هفت یا هشت پکیج برسد این تسلط را کسب ننمودند و در تشخیص عیب باعث بالا بردن و متحمل نمودن هزینه های مشتری خواهند شد. در صورت نیاز به هرگونه خدمات اعم از سرویس کامل رسوب گیری و یا نصب فیلتر های ورودی حتماً با نمایندگی رسمی تاچی در کرج و یا نمایندگی تاچی در بلوار مهرشهر تماس نمایید .

نمایندگی تاچی در مهرشهر
نمایندگی ایران رادیاتور در مهرشهر پکیج های تاچی یکی از بهترین تولیدات محصولات گرمایشی در ایران محسوب می گردد. که کلیه قطعات آن کاملا وارداتی بوده و ساخت کشور ایران نمی باشد. و این اطمینان را به مشتریان خواهیم داد که قطعات این پکیج فقط و فقط وارداتی بوده.
و هیچ شرکتی در ایران قادر به تولیدات قطعات این نوع پکیج نمی باشد.

بیشتر بخوانید : ارور E3 پکیج تاچی

نمایندگی تاچی مهرشهر

تعمیرکار پکیج تاچی در بلوار مهرشهر

 

و این یک وضعیت محسوب می گردد که شما نگران تعویض قطعات فکر و غیر شرکتی نشوید. در ادامه بعد از ارائه اطلاعات می خواهیم به معرفی خدمات نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر بپردازیم . به مشتریان پکیج تاچی در بلوار مهرشهر توضیح دهیم .که کلیه قطعات پکیج اعم از برد مبدل پمپ مشعل فن سنسور فن سنسورهای ان تی سی و یا دیگر قطعات موجود میباشند .اما شما باید اطلاعاتی را در رابطه با نحوه استفاده از پکیج خود داشته باشید. قبل از استفاده از پکیج تاچی خود حتماً با نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر تماس حاصل نمایید .
نسبت به خواندن این مقاله اقدام لازم را به عمل آورید. تعمیرات پکیج در کرج  چنانچه شما از پکیج تاچی استفاده می نمایید .حتماً باید سر راه برق مصرفی پکیج از محافظ برق استفاده نمایید تا شما بتوانید از نوسانات برق و یا مستهلک شدن برد پکیج تاچی نهایت جلوگیری را انجام دهید. بعد از نصب محافظ برق به پکیج باید حتماً برای دستگاه خود از فیلترهای ورودی آب معروف پلی فسفات و یا رسوبی و در کنار آن از فیلتر گاز استفاده نمایید.
تا تخریب های کمتری را شامل دستگاه شما شود. دستگاه های نصب شده پکیج های تاچی در مدل های مختلف همگی دارای سیستم هوشمند اعلام خطا می باشند. که در صورت بروز هرگونه مشکل دستگاه فوراً کد خطای را به روی صفحه نمایش ظاهر می نماید.
شما را متوجه خرابی پکیج می کند.

نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر

نمایندگی تاچی در بلوار مهرشهر

 

شما می توانید جهت رفع مشکل پکیج خود یا از نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر کمک بگیرید .و یا با خواندن مقاله ریست پکیج تاچی اقدام به ریست نمودن آن نمایید .در صورت برطرف نشدن مشکل مجدداً با نمایندگی تماس حاصل نمایید. دستگاه های نصب شده همگی دارای ۲سال ضمانت می باشد. حال در اینجا به اغلب مشکلات به وجود آمده در پکیج تاچی می پردازیم .
که به صورت کد خطا و یا ارور به روی صفحه نمایش ظاهر میگردد .و جهت رفع آن می توانید. با خواندن مقالات ارائه شده در سایت نمایندگی تاچی نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج تاچی در عظیمیه

 

زمانی که دستگاه شما جهت استفاده قرار می گیرد. شما باید نکاتی را رعایت نمایید. تا بتوانید بدون مشکل از از استفاده آن بهره مند شوید. همیشه به درجه های موجود به روی پکیج نهایت دقت را داشته باشید .کلیه پکیج های تولید شده در شرکت های مختلف انجمن ایران رادیاتور بوتان مرکوری همگی دارای سنسور فشار آب می باشد .که به صورت صفحه نمایش دایره ای شکل به روی دستگاه تعبیه شده است.  اغلب مشتریان آن را به عنوان هواگیری پکیج تاچی می شناسند .شما باید درجه فشار آب خود را بین یک و یک و نیم قرار بدهید .و از وصل بودن برق دستگاه و گاز دستگاه اطمینان حاصل نمایید. و با انتخاب سلکتور تغییر فصل با توجه به درخواست خود زمستانه یا تابستانه منتظره راه اندازی دستگاه باشید.

نمایندگی پکیج تاچی در مهرشهر

سرویس کامل پکیج تاچی

 

اما راه آسان تر برای تست و عملکرد پکیج این است که شما گاز دستگاه خود را باز نموده و باران را بین یک تا یک و نیم تنظیم نموده .و بعد از باز نمودن آبگرم مصرفی منتظر روشن شدن دستگاه خود باشید. اگر بعد از ۷ ثانیه دستگاه شما روشن نشد. حتماً با نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر تماس حاصل نمایید. چرا که برطرف نمودن این مشکل فقط و فقط توسط تعمیرکار پکیج تاچی امکان پذیر خواهد بود. اما کمی جلوتر می رویم و شما را با ارورهای پکیج تاچی آشنا می نمایم .اگر چنانچه دستگاه خود را روشن نموده اید .و به روی صفحه نمایش آن حروفی زائر گردیده است .که با کاراکترهای انگلیسی ظاهر می شود مطمئنا دستگاه شما دچار خرابی گردیده است .
تعمیر پکیج در مهرشهر و برای رفع آن حتما نیاز به نمایندگی پکیج تاچی در بلوار مهرشهر را دارید.
برای کسب کردن این اطلاعات می توانید. از قسمت آموزش به کد خطاهای موجود در پکیج های تاچی دسترسی پیدا نمایید .و از خرابی دستگاه خود مطلع شوید.

نمایندگی پکیج تاچی مهرشهر

 

تعمیرگاه پکیج تاچی در بلوار مهرشهر

 

بعد از انجام مراحل فوق شما باید به دنبال تعمیرکار و یا نمایندگی تاچی در بلوار مهرشهر باشید .چگونه یک مرکز تعمیراتی پکیج مجاز و اصلی را پیدا نماییم .و بتوانیم خدمات ارائه شده از این مرکز را بهره مند شویم .اگر چنانچه تعمیرکار پکیج به منزل شما اعزام می شود .حتماً باید تعمیرکار پکیج کلیه قطعات مربوط به پکیج شما را همراه داشته باشد. در صورت عدم موجود بودن قطعات مطمئن شوید .که این فرد صلاحیت تعمیرات پکیج تاچی شمارا نخواهد داشت. چرا که در نمایندگی مجاز پکیج تاچی کلیه سرویسکاران همگی دارای مجموعه قطعات پکیج تاچی میباشند.

بیشتر بخوانید : نمایندگی تاچی در اندیشه 

راحت تر بخواهیم این موضوع را برای مشتریان شهر دهیم این است .که اگر تعمیرکار برای سفارش قطعه به شما وعده چند روز بعد را داد بدانید. که این تعمیرکاران افرادی هستند. که این قطعات را از مجموعه نمایندگی تاچی در مالی خریداری نموده و با قیمت بالاتری در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار می دهند.

نمایندگی تاچی مهرشهر

قطعات پکیج تاچی با ضمانت

 

برای اطمینان بیشتر حتماً با نمایندگی مجاز تاچی در مالی تماس حاصل نمایید .انجام خدمات تعمیرات در نمایندگی مجاز تاچی به این شرح می باشد. سرویس پرشر هوا سرویس ، شستشوی فن پکیج ،سرویس محفظه احتراق ،سرویس مشعل پکیج ،سرویس شیر گاز پکیج ،سرویس مبدل پکیج، سرویس پمپ پکیج ،سرویس هوزینگ پکیج ،سرویس بای پس پکیج ،سرویس برد پکیج تاچی ،سرویس منبع انبساط پکیج ،سرویس بلوک رفت پکیج ،سرویس بلوک ورودی پکیج ،سرویس کیت و فنر پکیج ،سرویس ان تی سی پکیج ،سرویس شیر پرکن پکیج  ،انجام سرویس های به موقع قطعات ارائه شده باعث افزایش راندمان و عمر بالای دستگاه شما خواهد شد. ما به کلیه مشتریان خود این نکته را گوش زد می‌کنیم.

 

بیشتر بخوانید : نمایندگی تاچی در گوهردشت کرج

که دستگاه خود را به صورت سالیانه مورد سرویس قرار دهند. کا بتواند از مشکلاتی که در رابطه با خرابی دستگاه خود به وجود می آید جلوگیری نمایند.

10 replies
 1. علی مردانی
  علی مردانی says:

  سلام وقتتون بخیر یه دستگاه پکیج داشتی تو منطقه مهرشهر دارم که ارور ای ۶ میده و تا حالا سرویس کارهای زیادی برای تعمیرات پکیج تاچی در مهرشهر مراجعه به منزل مانند کردن اما مشکل برطرف نشده لطفاً راهنمایی کنید

  پاسخ
  • tachiii
   tachiii says:

   سلام عزیزم الان شما باید بدهی نوع و تیپ دستگاه چه مدلیه و بعد از اون اگر الی ۶ میده روی ۶ مربوط به نقص و احتراق میشه و شما باید سیستم جرقه زن و مشعل و در نهایت برد الکترونیکی یا دستگاه را چک کنیم اما توصیه میشه که این کار حتما توسط نمایندگی انجام بشه

   پاسخ
 2. غزل
  غزل says:

  اگر بخواهیم پکیج تاچی بخریم باید به کجا مراجعه بکنیم چون من یه دونه از این پکیج های تاچی داشتیم خیلی راضی بودیم تا چند وقت گارانتی دارند

  پاسخ
  • tachiii
   tachiii says:

   وقت شما هم بخیر متاسفانه به دلیل وارداتی بودن قطعات پکیج تاچی و هزینه های بالای تولید شرکت توقف فروش دارد اما این پکیجو ایام موجود باشند قیمت آنها حدود ۱۰ تا ۱۵ میلیون تومان می باشد این پکیج ها همگی ساخت کره می باشند و دارای دوستان ضمانت بدون قید و شرط می باشد

   پاسخ
 3. پوریا سلامی
  پوریا سلامی says:

  سلام خسته نباشید خدمت همکاران عزیزم آقا من سرویسکار پکیج هستند یک دستگاه پکیج تاچی برای مشتری باز کردن و این دستگاه و مشکل ارور ای ۳ دستگاه و سرویس منبع انبساط و خیلی درگیر شدم و مشتریان تا اینجا سه میلیون تومان هزینه کردم شما میتونید منو راهنمایی کنید بعدشم برای پیدا کردن شما خیلی تلاش کردم و تونستم تو گوگل بزنم نمایندگی پکیج تاچی در مهرشهر شمارو پیدا کنم اما لوکیشن شما پیدا نکردم و از زحمت بکشید پاسخ سوالات منو بدید خیلی ممنون میشم دست شما درد نکنه

  پاسخ
  • tachiii
   tachiii says:

   سلام به شما همکاران عزیز عذرخواهی می کنم از شما همکاران عزیز اگر اینکه اطلاعاتی در رابطه با نحوه تعمیر دستگاه نداری به هیچ عنوان دستگاه مشتری رو تعمیر نکنید چرا که شما الان حدود سه میلیون تومان هزینه اضافی برای این دستگاه انجام داده اید در صورتی که مشکل شما احتمالاً خرابی سنسور و یا شد برد پکیج تو نبوده که این مبلغ حداقل پانصد ششصد هزار تومان قابل رفع بوده اما شما الان برای مشتری حدود ۳ میلیون تومان هزینه درست کردید و بعد از این اگر بخواهید این کارو انجام بدید حدود ۶۰۰ تا ۷۰۰ هزار تومان و هزینه این مشکل میشه و این بار چه کسی باید تحمل کنه مشتری خواهشا اگر دستگاهی رو اطلاعات ندارید به هیچ عنوان دست نزنید یا اگر هم میخواید کاری انجام بدید میتونید از طریق شماره تماس موجود در داخل سایت تماس حاصل فرمایید تا من شما را راهنمایی کنم که دچار این مشکلات نشوید

   پاسخ

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *