نمایندگی پکیج تاچی اندیشه

نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه -نمایندگی تاچی اندیشه -فاز 1 -فاز 2-فاز 3-فاز4 -فاز5-فاز6

نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه

نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه مرکز اصلی تعمیرات پکیج تاچی بوده است . با داشتن کد تعمیرکاری این اطمینان را جهت تعمیرات پکیج تاچی در اندیشه را به شما خواهد داد. که در کوتاه ترین زمان ممکن و با کمترین مقدار هزینه پکیج خود را تعمیر نمایید. اگر چنانچه پکیج شما نیاز به تعمیر دارد و جهت تعمیرات پکیج تاچی نیازمند خدمات پس از فروش پکیج تاچی در اندیشه می باشید. شما میتوانید با استفاده از ثبت درخواست و یا تماس گرفتن از قسمت تماس با ما جهت خدمت گرفتن خدمات نمایندگی تعمیر پکیج تاچی در اندیشه تماس گرفته. تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن نیروی ماهر و تکنسین و تعمیرکار پکیج تاچی را برای شما ارسال نماییم.

نمایندگی تاچی در اندیشه

تعمیرات پکیج تاچی در اندیشه

 

کلیه تعمیرکاران موجود در نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه همگی دارای مدارک فنی حرفه ای و مدارک مرتبط از شرکت های تعمیراتی و حسن انجام کار میباشد. جای نگرانی برای مشتریان باقی نمی ماند .چرا که کلیه تعمیرکاران این مرکز با داشتن ضمانت های سنگین و گذر از فیلترهای استخدامی این امکان را برای مشتریان فراهم نموده . که بتوانند به راحتی جهت تعمیرات پکیج تاچی خود این افراد را وارد منزل خود نمایند. بعد از توضیحات ارائه شده در رابطه با تعمیرکار پکیج تاچی در شهریار .باید به نوع تعمیرات وضعیت های آن نسبت به مراکز تعمیراتی سیار اطلاعاتی را در اختیار شما قرار بدهیم داد. شما بتوانید انتخاب صحیح را در رابطه با تعمیر پکیج خود داشته باشید .

نمایندگی پکیج تاچی اندیشه

خدمات پس از فروش پکیج تاچی

 

نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه با داشتن سابقه ده ساله توانسته بانکی از مشتریان شرکت تاچی را عضو نماید. و چنانچه یکی از مشتریان  شرکت نیاز به تعمیرات داشته باشند. در کوتاه‌ترین زمان ممکن جهت تعمیرات تکنسین مورد نظر را ارسال نمایند. این تجربه ۱۰ساله باعث گردیده است که ما از کلیه نقاط ضعف و قوت دستگاه های تاچی مطلع باشیم.
در تشخیص عیب نهایت تسلط را دارا باشیم . موجبات هزینه های گزاف را برای مشتریان به وجود نمی آوریم .اما متاسفانه مراکز تعمیراتی با انجام تعمیرات پکیج های تاچی که به ندرت افراد به آنها اعتماد می کنند .در سال شاید به هفت یا هشت پکیج برسد این تسلط را کسب ننمودند و در تشخیص عیب باعث بالا بردن و متحمل نمودن هزینه های مشتری خواهند شد. در صورت نیاز به هرگونه خدمات اعم از سرویس کامل رسوب گیری و یا نصب فیلتر های ورودی حتماً با نمایندگی رسمی تاچی در کرج و یا نمایندگی تاچی در اندیشه تماس نمایید .

بیشتر بخوانید :نمایندگی تاچی در مارلیک

پکیج های تاچی یکی از بهترین تولیدات محصولات گرمایشی در ایران محسوب می گردد. که کلیه قطعات آن کاملا وارداتی بوده و ساخت کشور ایران نمی باشد. و این اطمینان را به مشتریان خواهیم داد که قطعات این پکیج فقط و فقط وارداتی بوده.
و هیچ شرکتی در ایران قادر به تولیدات قطعات این نوع پکیج نمی باشد.

بیشتر بخوانید : عیب یابی پکیج تاچی

نمایندگی پکیج تاچی اندیشه

تعمیرکار پکیج تاچی در اندیشه

 

و این یک وضعیت محسوب می گردد که شما نگران تعویض قطعات فکر و غیر شرکتی نشوید. در ادامه بعد از ارائه اطلاعات می خواهیم به معرفی خدمات نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه بپردازیم . به مشتریان پکیج تاچی در اندیشه توضیح دهیم .که کلیه قطعات پکیج اعم از برد مبدل پمپ مشعل فن سنسور فن سنسورهای ان تی سی و یا دیگر قطعات موجود میباشند .اما شما باید اطلاعاتی را در رابطه با نحوه استفاده از پکیج خود داشته باشید. قبل از استفاده از پکیج تاچی خود حتماً با نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه تماس حاصل نمایید .
نسبت به خواندن این مقاله اقدام لازم را به عمل آورید. چنانچه شما از پکیج تاچی استفاده می نمایید .حتماً باید سر راه برق مصرفی پکیج از محافظ برق استفاده نمایید تا شما بتوانید از نوسانات برق و یا مستهلک شدن برد پکیج تاچی نهایت جلوگیری را انجام دهید. بعد از نصب محافظ برق به پکیج باید حتماً برای دستگاه خود از فیلترهای ورودی آب معروف پلی فسفات و یا رسوبی و در کنار آن از فیلتر گاز استفاده نمایید.
تا تخریب های کمتری را شامل دستگاه شما شود. دستگاه های نصب شده پکیج های تاچی در مدل های مختلف همگی دارای سیستم هوشمند اعلام خطا می باشند. که در صورت بروز هرگونه مشکل دستگاه فوراً کد خطای را به روی صفحه نمایش ظاهر می نماید.
شما را متوجه خرابی پکیج می کند.

نمایندگی تاچی

نمایندگی تاچی در اندیشه

 

شما می توانید جهت رفع مشکل پکیج خود یا از نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه کمک بگیرید .و یا با خواندن مقاله ریست پکیج تاچی اقدام به ریست نمودن آن نمایید .در صورت برطرف نشدن مشکل مجدداً با نمایندگی تماس حاصل نمایید. دستگاه های نصب شده همگی دارای ۲سال ضمانت می باشد. حال در اینجا به اغلب مشکلات به وجود آمده در پکیج تاچی می پردازیم .
که به صورت کد خطا و یا ارور به روی صفحه نمایش ظاهر میگردد .و جهت رفع آن می توانید. با خواندن مقالات ارائه شده در سایت نمایندگی تاچی نسبت به رفع آن اقدام نمایید. زمانی که دستگاه شما جهت استفاده قرار می گیرد. شما باید نکاتی را رعایت نمایید. تا بتوانید بدون مشکل از از استفاده آن بهره مند شوید. تعمیر پکیج در اندیشه  همیشه به درجه های موجود به روی پکیج نهایت دقت را داشته باشید .کلیه پکیج های تولید شده در شرکت های مختلف انجمن ایران رادیاتور بوتان مرکوری همگی دارای سنسور فشار آب می باشد .که به صورت صفحه نمایش دایره ای شکل به روی دستگاه تعبیه شده است.  اغلب مشتریان آن را به عنوان هواگیری پکیج تاچی می شناسند .شما باید درجه فشار آب خود را بین یک و یک و نیم قرار بدهید .و از وصل بودن برق دستگاه و گاز دستگاه اطمینان حاصل نمایید. و با انتخاب سلکتور تغییر فصل با توجه به درخواست خود زمستانه یا تابستانه منتظره راه اندازی دستگاه باشید.

نمایندگی تاچی اندیشه

سرویس کامل پکیج تاچی

 

اما راه آسان تر برای تست و عملکرد پکیج این است که شما گاز دستگاه خود را باز نموده و باران را بین یک تا یک و نیم تنظیم نموده .و بعد از باز نمودن آبگرم مصرفی منتظر روشن شدن دستگاه خود باشید. اگر بعد از ۷ ثانیه دستگاه شما روشن نشد. حتماً با نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه تماس حاصل نمایید. چرا که برطرف نمودن این مشکل فقط و فقط توسط تعمیرکار پکیج تاچی امکان پذیر خواهد بود. اما کمی جلوتر می رویم و شما را با ارورهای پکیج تاچی آشنا می نمایم .اگر چنانچه دستگاه خود را روشن نموده اید .و به روی صفحه نمایش آن حروفی زائر گردیده است .که با کاراکترهای انگلیسی ظاهر می شود مطمئنا دستگاه شما دچار خرابی گردیده است .

بیشتر بخوانید : نمایندگی پکیج تاچی در گوهردشت

و برای رفع آن حتما نیاز به نمایندگی پکیج تاچی در اندیشه را دارید.
برای کسب کردن این اطلاعات می توانید. از قسمت آموزش به کد خطاهای موجود در پکیج های تاچی دسترسی پیدا نمایید .و از خرابی دستگاه خود مطلع شوید.

نمایندگی تاچی

تعمیرگاه پکیج تاچی در اندیشه

 

بعد از انجام مراحل فوق شما باید به دنبال تعمیرکار و یا نمایندگی تاچی در اندیشه باشید .چگونه یک مرکز تعمیراتی پکیج مجاز و اصلی را پیدا نماییم .و بتوانیم خدمات ارائه شده از این مرکز را بهره مند شویم .اگر چنانچه تعمیرکار پکیج به منزل شما اعزام می شود .حتماً باید تعمیرکار پکیج کلیه قطعات مربوط به پکیج شما را همراه داشته باشد. در صورت عدم موجود بودن قطعات مطمئن شوید .که این فرد صلاحیت تعمیرات پکیج تاچی شمارا نخواهد داشت. چرا که در نمایندگی مجاز پکیج تاچی کلیه سرویسکاران همگی دارای مجموعه قطعات پکیج تاچی میباشند.
راحت تر بخواهیم این موضوع را برای مشتریان شهر دهیم این است .که اگر تعمیرکار برای سفارش قطعه به شما وعده چند روز بعد را داد بدانید. که این تعمیرکاران افرادی هستند. که این قطعات را از مجموعه نمایندگی تاچی در مالی خریداری نموده و با قیمت بالاتری در اختیار شما مصرف کننده گرامی قرار می دهند.

قطعات پکیج تاچی با ضمانت

 

برای اطمینان بیشتر حتماً با نمایندگی مجاز تاچی در مالی تماس حاصل نمایید .انجام خدمات تعمیرات در نمایندگی مجاز تاچی به این شرح می باشد. سرویس پرشر هوا سرویس ، شستشوی فن پکیج ،سرویس محفظه احتراق ،سرویس مشعل پکیج ،سرویس شیر گاز پکیج ،سرویس مبدل پکیج، سرویس پمپ پکیج ،سرویس هوزینگ پکیج ،سرویس بای پس پکیج ،سرویس برد پکیج ،سرویس منبع انبساط پکیج ،سرویس بلوک رفت پکیج ،سرویس بلوک ورودی پکیج ،سرویس کیت و فنر پکیج ،سرویس ان تی سی پکیج ،سرویس شیر پرکن پکیج  ،انجام سرویس های به موقع قطعات ارائه شده باعث افزایش راندمان و عمر بالای دستگاه شما خواهد شد. ما به کلیه مشتریان خود این نکته را گوش زد می‌کنیم. که دستگاه خود را به صورت سالیانه مورد سرویس قرار دهند. کا بتواند از مشکلاتی که در رابطه با خرابی دستگاه خود به وجود می آید جلوگیری نمایند.

نمایندگی پکیج تاچی اندیشه

1 reply
  1. جواد
    جواد says:

    .ممنون از ارائه سرویس به موقع و نرخ پاینی که داشتید چند وقت پیش تعمیر کار سر خیابون رو آورده بودیم پول زیادی گرفت و نتونست درست کنه اما تعمیرکار ماهر شما تو ۵ دقیقه درستش کرد و هزینه زیادی هم نگرفت
    سپاس از زحماتتون🙏

    پاسخ

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *